BERNARDYN
Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych
Biuro: 98-100 Łask, Anielin 51
tel. 732 669 659, lacrima123@interia.pl
NIP 8311617333 REGON 100812798
KRS 0000344864

Bank PKO SA, nr konta:
18 1240 3288 1111 0010 2985 8304
SWIFT: PKOPPLPW
IBAN:
PL 18 1240 3288 1111 0010 2985 8304

PayPal: przekaż darowiznę


Szukaj na stronie

Wirtualna adopcja

 Czym jest wirtualna adopcja?

Jeżeli marzysz o adopcji psa, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych.
Na naszej stronie internetowej, w dziale adopcji wirtualnych, przy jego zdjęciu pojawi się Twoje imię, nazwisko, nick, zdjęcie czy też dowolny, krótki tekst Twojego autorstwa. Na każde święta dostaniesz kartkę pocztową „od swojego podopiecznego”, oraz okresowo będziesz dostawać e-maile z jego aktualnymi zdjęciami. Będziesz mieć możliwość umieszczenia na swojej stronie internetowej, czy też blogu, zdjęć Twojego podopiecznego. Oczywiście w miarę swoich możliwości możesz również odwiedzić swojego podopiecznego, na pewno chętnie Cię pozna!

Jakie są koszty wirtualnej adopcji?

W chwili obecnej koszt wirtualnej adopcji zwierzęcia równy jest kwocie wydanej na jego miesięczne wyżywienie. Konie – 300 zł/mies, Psy olbrzymie – 200 zł/mies, Psy duże – 150 zł/mies, Psy małe – 100 zł/mies. Zwierzęta u nas karmione są dobrze i nigdy nie są głodne. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jedzenia, ma byś smaczne i jakościowo właściwe, bo „przez żołądek trafiamy również do serca”.  Psy, które trafiają pod naszą opiekę wystarczająco już w życiu głodowały, często w chwili zabierania nie mają siły z głodu stanąć na własnych nogach, niektóre (np. Magda) były  nieprzytomne.

Czy adoptując wirtualnie psa podejmuję jakieś zobowiązanie?

Nie. Wpłacając na nasze konto uzgodnioną kwotę zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna. Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty. Jednym słowem zrezygnować z wirtualnej adopcji możesz w każdej chwili, nie podając przyczyn. Oczywiście Fundacja nie zwraca wpłaconych wcześniej pieniędzy.

Czy pies adoptowany wirtualnie może zostać zaadoptowany?

Tak. Fundacja zastrzega sobie prawo do oddania wirtualnie adoptowanego psa do prawdziwej adopcji. W takim przypadku adopcja wirtualna traci ważność, wizytówka psa zostaje usunięta ze strony (wraz z nickiem wirtualnego opiekuna), a Fundacja w ciągu tygodnia od daty adopcji zobowiązuje się do poinformowania o fakcie wirtualnego opiekuna.Fundacja nie zwraca pieniędzy wpłaconych na rzecz wirtualnej adopcji psa. W przypadku wpłaty na psa, który w ciągu miesiąca, za który była wpłata, znajdzie nowy dom, Fundacja może zaproponować w ramach tej wpłaty innego psa do adopcji wirtualnej.

Kto może zostać wirtualnym opiekunem?

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi(np. szkoła, klasa itp.) czy też firma.
Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.


© 2023 Bernardyn Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych, Anielin 51, 98-100 Łask